در دنياي امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش واطلاعات از جمله نيازهاي انکار ناپذیر انسان‌ها مي‌باشد. 

توسعه و فراگيري روزافزون اينترنت به واسطه همين نياز شکل گرفته است بطوريکه جوامع بشري بدون دسترسي به فضاي اينترنت عملا با مشکلات عديده ارتباطي و اطلاعاتي مواجه خواهند بود.

 

مرکز اطلاعات تصویربرداری ایران

در تاريخ پانزدهم فروردین ماه ۱۳۹۳ برپايه نيازهاي امروزي در حوزه تصویربرداری پایه گذاری گردید تا به عنوان مرجعی براي ارتباط و بستري مناسب جهت تبادل اطلاعات، نيازها  و  سهولت در ایجاد رابطه بین همکاران باشد.

از اين رهگذر با اقل هزينه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستي در اختيار افراد قرار گرفته و موجبات افزايش بهره‌وري و کارايي را در سطح اجتماع فراهم نمايد

حوزه فعالیت

تنها برای مقاصد اطلاع رسانی در حوزه بهداشت و درمان به ویژه حوزه تصویربرداری پزشکی در نظر گرفته شده است.

این تارنما يک رسانه اينترنتي است که توانسته است تا همه روزه سهم بيشتري از مخاطبين را به خود اختصاص دهد.

این تارنما یکی از بزرگترين جوامع مجازي در دنیای تصویربرداری پزشکی می¬باشد و با بيش از پنج هزار كاربر و روزانه صدها نفر بازديد کننده و آمار بـازديد حدود ۱۵٫۰۰۰  ساعت در ماه كه تماماً با ورود روزانه ۱۰۰ عضـو، به سرعت در حال توسعه است.

تبلیغات

جهت پیشبرد هزینه‌های نگهداری تارنما مبادرت به نمایش تبلیغات در تارنما می‌نماید تا کاربران برای دسترسی به اطلاعات هزینه‌ای پرداخت ننمایند .

تبلیغات شامل بنر شرکت‌ها، پزشکان، مراکز تصویربرداری و به شکل تبلیغات متنی، محتوا و حمایت مالی است. 

شما مي‌توانيد با حضور در سایت به اهداف خود از قبيل معرفي کالاها، جهت تبليغ نام برند خود اقدام فرمائید. 

مزاياي حضور درمرکزاطلاعات تصویربرداری ایران   www.parsxray.ir
  • هزينه  پايين 

هزينه تبليغ در این تارنما، هم به طور مطلق نسبت به ساير تارنماهای دیگر در سطح بسيار پايين‌تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک فوق‌العاده سايت، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.

  • انتخاب هوشمندانه مخاطبين 

با توجه به اين‌که هر يک از بخش‌های سایت مرکز اطلاعات تصویربرداری ایران به موضوعات مختلفي اختصاص دارند، مي‌توان تبليغات اثرگذاري را با توجه به مشخص بودن نوع مخاطب ارائه نمود به همين جهت در این تارنما شاهد تبليغات هدفمند هستيم.

  • گستره بدون مرز 

با توجه به اينکه بازدیدکنندگان سايت از سراسر کشور عضو سايت هستند،  تبليغات انجام شده بر روي ساکنين کليه شهرهاي کشور نيز اثرگذار مي باشد.

  • عدم محدودیت زمانی 

در سايت مرکزاطلاعات تصویربرداری ایران آگهي شما براي مدت زمان طولاني وبدون محدوديت ساعات شبانه روز به کاربران نمايش داده خواهد شد.

ارتباط با بخش تبلیغات

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره  66966881-  یا ۰۹۱۲۶۸۰۸۱۶۸

و یا پست الکترونیکی parsxray.ir@gmail.com   ارتباط برقرار نمائید .  باتشکر